• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/LinusApart?ref=ts&fref=ts
Dil_Sprache_Language

         

Bize ulaşın
Takvim
Hava Durumu

Anasayfa


... LİNUS APART ALTERNATİF BİR TATİL SEÇENEĞİ ...Linus Apart kendinizi evinizde hissedebileceğiniz  sıcak bir atmosferde alternatif bir tatil seçeneği sunar. Şehir gürültüsünden uzak, sessiz bir ortamda tüm yılın yorgunluğunu üstünüzden atmanıza yardım edecek bir tatil seçeneği sunmak ve iyi hizmet vererek unutamayacağınız bir tatil keyfi yaşatmak, bizim için de bir keyif.


Linus apart 2005 yaz döneminde hizmetine başlamıştır. 1200 metre kare bir alan üzerine 120 metre kare zemin alanıyla 55 metre kareden oluşan apart ve odalardan oluşmaktadir. Şehir merkezine yürüyerek 8 dak. uzaklıktadır. Apartımız yaklasik 1000 metre kare bahçe alanına sahiptir. Bahçe içinde çok çesitli meyve ağaçları ve çiçekler bulunmaktadir. Ayrıca bahçemizdeki kendimizin yetiştirdiği yaz meyve ve sebzelerimizden de yararlanabilirsiniz.


Bahçede yetişkinler için yüzme havuzu, çocuklar için ayrı bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Yüzme havuzları dışında size daha iyi hizmet verebilmek için tasarlanmiş bar alanımız bulunmaktadir. Barımızda her türlü yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Kahvaltılar ve diğer öğünlerin servisi burada yapılmaktadır.